(044) 390-04-63
(050) 659-79-19
(093) 659-79-19
(097) 659-79-19


office.budcenter@gmail.com

English  Русский  Українською 
Поиск

Каталог
Голосование
Какую кровлю Вы выбираете?
популярное

Яку вибрати черепицю для покрівлі | даху?

Покрівельні роботи компанії DIYcentre

Вибір черепиці для покрівлі даху - це завжди трудомісткий процес. Необхідно врахувати всі особливості регіону, погодні умови і якість самої черепиці для покрівлі даху.
На форумах завжди можна знайти відповідь практично на будь-яке питання, але, як то кажуть: скільки людей - стільки й думок. Іноді, необхідно мати базові знання в даній області, щоб потім, на основі прочитаного, зробити правильний вибір.
У даній статті ми спробуємо дати відповіді на найбільш часто виникаючі питання.

  • Яку черепицю вибрати?
  • З чого роблять металочерепицю ? (адже якісна основа - запорука довговічності)
  • Порівняння покриттів металочерепиці (красота або довговічність? Ціна або доступність?)
  • Яка дах буде краще для Вас - допоможемо зробити вибір, грунтуючись на кліматичних особливостях регіону, перепадах температури, кількості опадів у зимовий і літній період.
  • Виробництво металочерепиці - дізнайтеся про важливість якісного обладнання і матеріалів.
  • Скільки коштує зробити дах ? - порівняльний аналіз цін. Купуючи черепицю, пам'ятайте, що часом покрівельні матеріали становлять до 50% від підсумкової ціни.


Професійну консультацію по вибору покрівельних матеріалів, Ви зможете отримати у фахівців компанії DIY centre . Для точного розрахунку витрат на матеріали й монтаж даху, необхідно БЕЗКОШТОВНО замовити послугу виїзду нашого фахівця на об'єкт. Або приїхати до нас в офіс з готовим проектом. Також у нашому "шоурумі", ви зможете побачити і вибрати будь-який тип черепиці.

Яку черепицю вибрати?

Будь-який будинок може вважатися надійним, тільки, якщо має добротну дах .Саме вона захищає житлові та офісні будівлі від негоди, а тому важливо яка саме дах буде у вас над головою . Виробники покрівлі пропонують різні види черепиці , кожен з яких має свої характерні відмінності.Поговоримо про найбільш відомих і затребуваних на ринку будівельних матеріалів видах покрівлі.
 черепиця Широко поширений вид крівлі ондулін. Цей матеріал являє собою гофровані бітумні листи , що нагадують всім знайомий вітчизняний шифер , проте на відміну від останнього, ондулін не містить шкідливого азбесту. Покрівельний матеріал ондулін, він же єврошифер, виробляють з органічних волокон і просочують бітумом при високому тиску і температурі. Завдяки такій обробці він набуває особливу легкість, має низьку гігроскопічністю і високою гнучкістю.Однак вагомим недоліком цього виду покрівлі є його вогненебезпечна.
Черепиця, прикрашає різноманітні будівлі, в свою чергу має підвиди. Пластикова черепиця вигідно відрізняється від керамічної черепиці та цементо-піщаної черепиці , володіє рядом істотних переваг.По-перше, при транспортуванні, розвантаженні/навантаженні вона не б'ється і не ламається. По-друге, вона істотно легше і набагато довговічніші, мала вага знижує навантаження на несучі конструкції. Черепиця має чудовими якостями, такими як морозостійкість, водонепроникність і прекрасний зовнішній вигляд. Але солідна вартість черепиці , складність монтажу черепиці і висока вартість робіт з укладанні черепиці веде до подорожчання всього будинку.
 бітумна черепиця М'яка черепиця , до якої належить бітумна черепиця , має свої особливості. Вона являє собою стеклохолст, просочений бітумом.На поверхню м'якої черепиці наноситься кам'яна крихта, якій надається будь-який колір. Кольорова бітумна черепиця надає будівлі естетичний вигляд. До переваг м'якої покрівлі можна віднести нездатність до корозії і гниття, а до недоліків - брак герметичності. За певних обставин, таких як неякісні виконані роботи з укладання черепиці та складні переходи на даху, м'яка черепиця може не дати потрібної захисту від природних опадів і може пропускати вологу.

Розглянемо найпопулярніший покрівельний матеріал - металочерепиця
У порівнянні з іншими видами покрівлі, металочерепиця має ряд істотних переваг, що визнаються спеціалістами та помітних тим, хто далекий від будівництва. Металочерепицю виробляють з високоякісної оцинкованої сталі, яка спочатку покривається спеціальним шаром, що оберігає цинк від окислення. Після такої обробки на зовнішню сторону покрівлі наноситься грунтовка і кольорове полімерне покриття. Полімерне покриття захищає покрівельний матеріал від природних впливів, а також надає респектабельний зовнішній вигляд. З внутрішньої сторони стали, також наноситься захисне покриття. Таким чином, металочерепиця одержує унікальні властивості, що дозволяють протистояти перепадам температур (від -50 до +120 градусів) і високою вологості. У порівнянні з іншими видами покрівлі

 металочерепиця металочерепиця більш доступна за ціною, при тому, що її захисні властивості на високому рівні. Металочерепиця , на відміну від ондуліна та м'якої покрівлі, володіє хорошими протипожежними та антикорозійними властивостями, а значить, прослужить на благоВашого будинку ні один десяток років. Крім цих переваг металочерепиця має і інші позитивними характеристиками, серед яких сучасний зовнішній вигляд, що підходить абсолютно будь-якому стильовому напрямку будівлі. Колірна гамма металочерепиці сягає 30-ти відтінків різних кольорів, на відміну від ондуліна, які виробляються всього в 4-хкольорах. Металочерепиця , на сьогоднішній день, один з самих легкий, міцних, і довговічних покрівельних матеріалів , які відповідають усім уявленням про надійну даху над головою.

З чого роблять металочерепицю?


Ні для кого вже не секрет, що металочерепиця має бездоганний зовнішній вигляд, хороші експлуатаційні характеристики, оптимальну вартість, в порівнянні з іншими покрівельними матеріалами і тривалий термін експлуатації (до 50 років). Проте, щоб мати всі цим якостями металочерепиця повинна мати в основі високоякісну сталь. Для виготовлення металочерепиці найчастіше застосовують сталь виробництва Фінляндії, Китаю, Німеччини, Великобританії, України та Росії.
Часто імпортна металочерепиця, наприклад китайська, не відповідає нашим вимогам якості і не відповідає кліматичним умовам, внаслідок чого не може належним чином взащіщать будівлю від поганої погоди.
 черепиця Металочерепиця зі Швеції широко пропонується на території Укпаіни і володіє хорошими властивостями. Проте якість сталі в деяких виробників залишає бажати кращого. Фінська металочерепиця вважається найбільш якісною в світі. Воно й зрозуміло: фіни давно освоїли виробництво металочерепиці на серйозному обладнанні і з якісного металу. Але за всіх плюсів фінської металочерепиці , є один істотний мінус - це її величезна ціна. Саме тому споживачі шукають більш вигідного співвідношення якості і ціни, і звертають свою увагу на вітчизняних виробників.
Останнім часом вітчизняна сталь, вироблена в Україні та Росії, високо котирується нарівні зі сталлю фінського і англійського виробництва. Це надійний і міцний прокат, що відповідає найстрогішим вимогам і стандартам. Купувати дешеву металочерепицю , яка виробляється із сталі низького якості - свідомо обтяжити себе додатковими витратами, які неодмінно з'являться в процесі експлуатації даху. Металочерепиця , при виробництві якої був порушений процес виготовлення і використовувався сумнівний метал, буде деформуватися і «радувати» споживачів відшаровуванням полімерів і втратою експлуатаційних властивостей.
 черепиця Вибираючи металочерепицю для Вашої даху, найкраще зупинити свій вибір на брендових виробників, які виробляють металочерепицю з металу від солідних виробників. Металочерепиця імпортного виробництва, як правило, буває лише двох - чотирьох розмірів, а це суттєво ускладнює монтаж металочерепиці і збільшує витрати, оскільки залишається велика деяку кількість обрізних частин.

Порівняння покриттів металочерепиці.


Металочерепиця представляє собою формований лист оцинкованої сталі з різним полімерним покриттям.Покриття відрізняються характеристиками, а також строком служби. Розглянемо кілька основних видів полімерних покриттів, що застосовуються при виготовленні металочерепиці .
Металочерепиця поліестер PE (Prelaq Polyester). Відрізняється відмінною пластичністю, має стійкість до корозії і вицвітання, створює ефектну глянсову поверхню. Щодо економічне покриття при дешевою ціною. В основному застосовується в тих регіонах, де немає значних навантажень на дах (механічне чищення снігу, підвищена вологість).
Металочерепиця матовий поліестер MPE (Prelaq Matt Polyester) - більш дороге і красиве матове покриття, має гарну пластичністю, стійкістю до корозії і вицвітання.Основна особливість покриття в тому, що світло, потрапляючи на металочерепицю , вкриту таким полімером, розпливається, і не створює відблисків.
Металочерепиця Пура - полімер нового покоління, представляє собою поліестер з додаванням акрилу.Створює шовковисту, злегка матову поверхню. Відрізняється від інших покриттів високою стійкістю до механічних пошкоджень, корозії і вицвітання. Особливо пластичне покриття, навіть при низьких температурах. Ідеальний варіант для застосування в регіонах, де значні добові перепади температур, а також необхідна механічне очищення даху від снігу.
Металочерепиця пластизоль PVC (Prelaq Plastisol P200) - Саме товсте покриття, яке являє собою суміш полівінілхлориду і пластифікаторів. Даним покриттю методом тиснення можна надавати рельєфний зовнішній вигляд (під шкіру або штрихових насічку), завдяки цьому, ефект сонячних відблисків повністю виключений. За антикорозійним властивостям і по стійкості до механічних пошкоджень цей матеріал самий міцний і довговічний, а ось стійкість до вицвітання більш слабка, ніж у інших видів полімерних покриттів при підвищених температурах повітря (більше 60 градусів).

Коротка хар-ка покриттів металочерепиці:

 

Назва

 

Товщина
(мкм)

 

Блиск по Гарднера

 

Стійкість до корозії

 

Стійкість до УФ-променів

 

Діапазон робочих температур

Пура

50

Без блиску

відмінна

дуже хороша

від -10 до +120

Матовий поліестер

35

Без блиску

 

дуже хороша

дуже хороша

від -10 до +120

Поліестер

25

10 ... 100

хороша

хороша

від -10 до +120

пластизоль

200

30 ... 40

відмінна

хороша

від +10 до +60

PVF2

27

30 ... 40

дуже хороша

відмінна

від -10 до +120

Яка дах буде краще для вас?

Грамотні будівельники і далекоглядні господарі підбирають дах , виходячи з кліматичних особливостей регіону, де ведуться покрівельні роботи.Адже від того як поведе себе той чи інший покрівельний матеріал в погодних умовах і наскільки правильно було зроблено вибір, залежить безпека будівлі. Тому, перш, ніж зупинити свій вибір на будь-якому вигляді покрівлі , слід грунтовно ознайомитися з особливостями погоди і особливостями впливу клімату на покрівлю у своєму регіоні.
 черепиця Під кліматичними особливостями регіону, які враховуються при розробці і виробництві будь-якого виду покрівлі , розуміється кількість опадів, що випадають взимку і влітку, перепади температур (вдень/вночі, взимку/влітку), максимальні температури допустимі в цьому регіоні. Наприклад, у південних районах, влітку температура може досягати в тіні +40, і дах будинку може нагріватися до +50 +60 градусів, а вночі прохолоджуватися до +20. У таких регіонах користується популярністю м'яка, бітумна черепиця , монтаж якої можна вести тільки при плюсовій погоду. М'яка черепиця в Україні також не рідкість, хоча все-таки більшою популярністю користується металочерепиця . Київ один з перших Українських міст, де цей вид крівлі завоював лідируючі позиції. Це не випадково. Якщо розглядати особливості Київського регіону, то стане очевидним, що кращою покрівлі, ніж металочерепиця не знайти. Київ знаходиться в помірному кліматичному поясі, при цьому перепади температури вдень/вночі можуть досягати 20 градусів, а перепади літо/зима і зовсім можуть досягати 50-60 градусів. Влітку температура повітря не рідко доходить до позначки +30 і вище, а взимку може опускатися до -30. Металочерепиця , яка відмінно зарекомендувала себе в регіонах з екстремальними погодними умовами, в Києві надійно служить, виявляючи свої найкращі властивості.
Металочерепиця в Києві чудово переносить перепади температур, на відміну від ондуліна, якому не йдуть на користь великі плюсові температури, здатні його деформувати. Треба зауважити, що металочерепиця може вистояти в діапазоні від -50 до +120 градусів і при цьому не втратити своїх захиснихвластивостей і не деформуватися.
Глобальна зміна клімату обдаровує жителів столиці особливими сюрпризами у вигляді великої кількості снігу. Для металочерепиці одноразова випадання великого обсягу опадів - не проблема. Додайте до цього, що металочерепиця абсолютно не підтримує горіння і є пожежобезпечним матеріалом, стійка до ультрафіолетового випромінювання сонця і неподвержена корозії - і вибір на користь металочерепиці в Києві стане очевидним.
 черепиця Звичайно, кожен вид покрівлі даху, будь то м'яка черепиця , або керамічна черепиця , має свої особливості, які проявляються при високих і низьких температурах. Але на практиці багато хто вже змогли переконатися в тому, що однією з вигідних і надійних покрівель для Київського регіону є металочерепиця.
Повторимо, що дах повинна обиратися, виходячи з клімату конкретного регіону. Тільки тоді вона буде максимально відповідати погодним умовам і надійно защать будівлю від опадів. У разі вибору металочерепиці для Києва і розгул негоди будуть нестрашно, і сучасні вимоги про красиву даху будуть дотримані.

Виробництво металочерепиці .

Металочерепиця - лідер серед покрівельних матеріалів , пропонується сьогодні у великому асортименті різними закордонними та вітчизняними виробниками. На жаль, на ринку будівельних матеріалів можна зустріти черепицю сумнівної якості. Добротна металочерепиця - це, по-перше, відмінні матеріали і сучасне устаткування, а по-друге, серйозний досвід ізнання фахівців з виробництва дахів. Варто прибрати хоча б одне із цих умов, і металочерепиця вже не буде відповідати всім вимогам, що пред'являються сьогодні до якісної покрівлі.
черепиця Для виробництва високоякісної металочерепиці потрібно високотехнологічне обладнання. За допомогою підручних засобів зробити її неможливо, оскільки сам процес виробництва досить складний. Ми коротко розповімо про стадії виробництва металочерепиці , щоб легше можна було скласти уявлення про те, з чого складається якість і відмінніхарактеристики цього виду покрівлі. Металочерепиця проводиться практично у всіх країнах світу і технологія її виробництва практично скрізь однакова. Спочатку лист стали проходить оцинкування, тобто його покривають тонким шаром цинку з обох сторін. Потім поверхню ретельно обробляється розчином грунтовки, що створює шар для закріплення полімерного покриття. На завершальній стадії виробництва на лист наноситься полімерне покриття. Покриття може бути різним: поліестер, матовий поліестер, прелак нова, пластизолі. Потім відбувається формування безпосередньо форми листа у вигляді черепиці. Однією з головних особливостей у виробництві є якість нанесення початкового шару оцинкування, якщо процес буде проведено з найменшими порушеннями, це призведе до того, що покриття ляже нерівно, шар фарби відповідно буде не ідеальний, і в остаточному підсумку, металочерепиця через деякий час розшарувати і втратить колір.
Одними з перших більше сорока років тому випускати цей покрівельний матеріал почали фіни, їм належить місце лідера у виробництві обладнання для виготовлення металочерепиці . Фінське обладнання для виробництва металочерепиці по праву вважається кращим. Металочерепиця , створена на фінському обладнанні одна з найбільш якісних і надійних - вона не знає що таке корозія, розшарування і вицвітання.

Скільки коштує зробити дах?

Один з найбільш нагальних питань, яке цікавить всіх покупців і замовників, це вартість покрівельного матеріалу . А саме: скільки коштує квадратний метр черепиці? Однак дати однозначну відповідь про ціну не так-то просто, тому що в розрахунок вартості входить не тільки ціна покрівельного матеріалу але і враховується безліч додаткових елементів і пристроїв для пристроїпокрівлі. Вартість покрівлі залежить від того, який покрівельний матеріал ви віддаєте перевагу і від його виробника. Складна конструкція даху вимагає використання великої кількості різних елементів, що збільшує вартість всієї роботи. Іншими словами, оцінюючи вартість даху , потрібно враховувати весь комплект покрівельних матеріалів в цілому.
У покрівельний комплект, у залежності від виду даху можуть входити: конькові та хребтові елементи, планки карнизні і вітрові, з'єднувальні елементи, прімикателі до стін і труб, прохідні деталі для антен і стоків, елементи снігозатримання і безпеки. А також елементи для монтажу водостічної системи і утеплення покрівлі. Всі дані елементи також мають різну вартість в залежності від виробника. Ми рекомендуємо купувати покрівельні матеріали у виробника - компанії DIY centre .
Враховуючи всі ці фактори можна вирахувати вартість квадратного метра покрівлі, плюс ще й вартість покрівельних робіт (зазвичай вони складають 50-100% від вартості матеріалу). Вартість роботи залежить від складності, висоти будівлі, площі даху та ряду інших суб'єктивних чинників. Пам'ятайте про те, що покрівля повинна бути якісною і добротної. Не варто вибирати покрівельний матеріал виключно за ціною, завжди потрібно цікавитися, скільки вам обійдеться весь спектр робіт разом з матеріалом. На сьогоднішній день в Києві приблизна вартість квадратного метра металочерепиці з покриттям поліестер від 8 $, трохи дорожче коштує матовий поліестер 8,5 $, поліуретанова металочерепиця коштує від 9 $ за квадратний метр, і найдорожча металочерепиця пластизоль від 9,2 $ за квадратний метр.

Прайс на покрівельні матеріали з металу c полімерним покриттям RUUKKI (Фінляндія)

№ п/п.

Найменування

Вартість виготовлення з металу RUUKKI PE

Вартість виготовлення з металу RUUKKI PEМА

Вартість виготовлення з металу замовника

АКСЕСУАРИ ДЛЯ МЕТАЛОЧЕРЕПИЦІ (L = 2м)

1

Коник трикутний (312,5 мм)

77,40 грн.

97,78 грн.

14,00 грн.

2

Коник плоский (312,5 мм)

77,40 грн.

97,78 грн.

14,00 грн.

3

Капельник (178,0 мм)

47,90 грн.

59,54 грн.

14,00 грн.

4

Торцевая планка (250,0 мм)

64,50 грн.

80,60 грн.

14,00 грн.

5

Планка примикання (250,0 мм)

64,50 грн.

80,60 грн.

14,00 грн.

6

розжолобка внутрішня (416,0 мм)

101,23 грн.

128,73 грн.

14,00 грн.

7

розжолобка декоративна (312,5 мм)

77,40 грн.

97,78 грн.

14,00 грн.

8

снігозатримувач (312,5 мм)

78,40 грн.

98,35 грн.

14,00 грн.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ бітумна черепиця (L = 2м)

1

Капельник (178,0 мм)

47,90 грн.

59,54 грн.

14,00 грн.

2

Примикання (78,0 мм)

25,50 грн.

30,37 грн.

14,00 грн.

3

Торцевая (250,0 мм)

64,50 грн.

80,60 грн.

14,00 грн.

КОВПАК На димар

1

Димар 2-х скатний

ковпак димоходу

від 700,00 грн.

від 750 грн.

1 м.кв = 1300 грн.

2

Димар 4-х скатний

ковпак димоходу

від 800,00 грн

від 850 грн.

1 м.кв = 1400 грн.

п/п.

Найменування

Вартість вироби (довжиною 2 м)

Вартість виготовлення з матеріалу замовника

RUUKKI РЕ (глянцевий)

RUUKKI РЕМА (матовий)

1.

накриття парапету

Від 59,25

Від 65,75

14 грн.

2.

накриття виступів будівель


Від 49,25

Від 54,50

14 грн.

3.

Відлив віконний


Від 43,85

Від 47,30

14 грн.

4.

Капельник «балконний»


47,90

59,54

14 грн.


Покрівельні роботи компанії DIYcentre

Забор из сварной сетки ПО Техна


Полезные советы: Полезные статьи:

sovety1

sovety2

Советы по кровле и заборам


Кровельная тематика


украина

Компания "D.I.Y. centre" осуществляет доставку материалов по всей территории Украины

Киев | Одесса | Харьков | Донецк | Луганск | Львов | Симферополь | Винница | Житомир |Днепропетровск | Запорожье | Ивано-франковск | Кировоград | Луцк | Николаев | Полтава | Севастополь | Сумы | Тернополь | Херсон | Черкассы | Ровно | Александрия | Черновцы | Ужгород | Хмельницкий | Чернигов | Алчевск | Артемовск | Белая Церковь | Бердянск | Васильевка | Владимир-Волынский | Днепродзержинск | Евпатория | Белгород-Днестровский | Изюм | Каменец-Подольский | Керч | Ковель | Конотоп | Коростень | Кременчуг | Лубны | Мариуполь | Мелитополь | Никополь | Новая Каховка | Первомайск | Славянск | Стрый | Северодонецк | Феодосия | Шостка | Белгород-Днестровский | Бердичев | Боярка | Бровары |Умань | Васильков | Вознесенск | Горловка | Кривой Рог | Желтые Воды | Измаил | Ильичевск | Ялта | Краматорск | Мукачево | Обухов | Павлоград | Миргород | Нежин | Нововолынск | Новгород-Волынский | и любые другие города Украины

Кровельные материалы Новоград - Волынский
Кровельные материалы Керчь
Кровельные материалы Коростышев
Кровельные материалы Андрушевка
Кровельные материалы Бердичев
Кровельные материалы Львов Кровельные материалы Радомышль
Кровельные материалы Брусилов
Кровельные материалы Ровно
Кровельные материалы Судак
Кровельные материалы Малин
Кровельные материалы Сквира
Кровельные материалы Днепропетровск
Кровельные материалы Ялта
Кровельные материалы Бородянка
Кровельные материалы Тараща
Кровельные материалы Донецк
Кровельные материалы Алупка
Кровельные материалы Гостомель
Кровельные материалы Богуслав
Кровельные материалы Харьков
Кровельные материалы Джанкой
Кровельные материалы Дымер
Кровельные материалы Кагарлык
Кровельные материалы Хмельницкий
Кровельные материалы Олевск
Кровельные материалы Вышгород
Кровельные материалы Мироновка
Кровельные материалы Симферополь
Кровельные материалы Алушта
Кровельные материалы Ирпень
Кровельные материалы Кривой Рог
Кровельные материалы Запорожье
Кровельные материалы Армянск
Кровельные материалы Фастов
Кровельные материалы Смила
Кровельные материалы Луганск
Кровельные материалы Киев
Кровельные материалы Борисполь
Кровельные материалы Умань
Кровельные материалы Мариуполь
Кровельные материалы Обухов
Кровельные материалы Березань
Кровельные материалы Полтава
Кровельные материалы Севастополь
Кровельные материалы Овруч
Кровельные материалы Яготин
Кровельные материалы Ужгород
Кровельные материалы Евпатория
Кровельные материалы Боярка
Кровельные материалы Житомир
Кровельные материалы Мукачево
Кровельные материалы Белая Церковь Кровельные материалы Ржищев
Кровельные материалы Васильков Кровельные материалы Кременчуг
Кровельные материалы Красноперекопск Кровельные материалы Тетиев
Кровельные материалы Феодосия Кровельные материалы Кировоград
Кровельные материалы Ивано - Франковск Кровельные материалы Буча
Кровельные материалы Коростень
Кровельные материалы Николаев
Кровельные материалы Згуровка Кровельные материалы Мелитополь
Кровельные материалы Украинка
Кровельные материалы Херсон
Кровельные материалы Переяслав-Хмельницкий
Кровельные материалы Сумы
Кровельные материалы Чернигов
Кровельные материалы Павлоград
Кровельные материалы Черкассы
Кровельные материалы Винница
Кровельные материалы Черновцы
Кровельные материалы Луцк
Кровельные материалы Шостка
Кровельные материалы Измаил
Кровельные материалы Ковель
Кровельные материалы Сарны
Кровельные материалы Алчевск
Кровельные материалы Прилуки
Кровельные материалы Нежин
Кровельные материалы Носовка
Кровельные материалы Бобровица
Кровельные материалы Мена
Кровельные материалы Ичня Кровельные материалы Славутич
Кровельные материалы Бровары
Кровельные материалы Вишневое
Кровельные материалы Макаров

(пусто)
 
курс валют
Блог / Новости
друзья сайта
популярное